Okresní kolo v přespolním běhu

Okresní kolo v přespolním běhu

 

Ve čtvrtek 29.9.2015 proběhl za krásného nezvykle teplého počasí v zámeckém parku v Lysé nad Labem tradiční podzimní závod v přespolním běhu. Zastoupení jsme měli ve všech kategoriích nižšího i vyššího gymnázia. Do krajského kola v Kolíně postoupili z prvního místa chlapci VG (Matěj Hrouda, Josef Hašek, Václav Jisl, Jan Zavadil, Filip Brzák a Martin Goerojo), dále dívky VG (Martina Šuková, Agáta Čechová, Míša Frebortová, Alžběta Galčíková a Míša Hankeová) a dívky tercií, kvart (Anežka Karamonová, Lucie Procházková, Eva Sloupová, Veronika Žmolilová a Lucie Vaněčková).

 

Mladší dívky ve složení: Anežka Mislerová, Katka Pokorná, Bára Pechová, Vanda Samohelová, Tea Kotyková a Sabina Kadeřábková s napětím očekávaly svůj výsledek, neboť do závodu vložily všechny své síly. Za své úsilí byly odměněny pohárem a diplomem za 2. místo, z čehož měly velkou radost. Stejného umístění, se ztrátou pouhých 6 bodů na vítěze, dosáhli i starší chlapci (Matěj Novák, Ondřej Laš, Dan Mrázek, Štěpán Chládek, Dominik Najman a Daniel Křivský). Mladší chlapci (Jan Louda, Vojtěch Pergl, Adam Haluška, Václav Wágner, Ondřej Skořepa a Ondřej Jakubal) doběhli v konkurenci 11 škol sedmí.

 

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci a postupujícím přejeme hodně úspěchů v Kolíně

Předmětová komise tělesné výchovy

Ke stažení
ikonavýsledky přespolního běhu

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Michal Plavec

Michal Plavec (*1973), (regionální) historik, novinář a kurátor sbírky letectví Národního technického muzea v Praze, odmaturoval na nymburském gymnáziu v roce 1991.

Svět v roce založení školy

Eduard VII. indickým císařem

1. leden 1903

Poblíž Dillí se shromáždily davy lidí, aby mohly být přítomny chvíli, kdy bude král Velké Británie a Irska Eduard VII. vyhlášen indickým císařem. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!