Okresní aerobiková soutěž

Okresní aerobiková soutěž

Rytmické písně, zářivě pestré oblečení, krásné holky a urostlí kluci ... tak se dá popsat okresní aerobiková soutěž, které jsme se zúčastnili ve středu 23. 3. 2016. Prostředí strhlo k neuvěřitelným výkonům o postup do finále v každé kategorii a ve finále pak ještě k většímu zápalu a nasazení v boji o pohárová umístění. Však se jich také urodilo i naší škole!

Zastoupení jsme měli v každé kategorii – za nejmladší cvičila Emma Formánková, pro kterou účast bude dobrou zkušeností do dalších let, podobně jako pro o kategorii starší Karolínu Rejmanovou, která si zacvičila ve finále. Nejstarší kategorii dívek reprezentovaly Martina Malíková, Vendula Mikešová, Kristýna Vomelová, Barbora Motlová, Nicola Skopalíková a Nela Vohradská, takřka všechny bojovaly ve finále. Nejvíce se zadařilo  Nicole, jež získala 3. místo, a Nele – naší známé mistryni republiky, která zcela nepřekvapivě soutěž vyhrála. Bára navíc získala cenu poroty. Další radost nám přineslo překvapivé 2. místo Aleše Šlechty (dá se označit za objev roku), který spolu s Adolfem Tomanem hájili čest mužské kategorie. Tato měla letos nezvykle dost soutěžících.

Jsme rádi, že jsme se mohli tohoto – letos 10. jubilejního ročníku účastnit a zájemci si mohli vychutnat i letošní bonus v podobě krásné roztančené zumby s vedoucím cvičitelem Michalem.

Martina Weissová

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Ing. Viktor Boháč

Absolvoval v roce 1922.

Narodil se 16. 10. 1904. V r. 1930 se oženil a měl dva syny a dceru. V r. 1936 se stal ředitelem lázní Velichovek a později ředitelem sanatoria v Dobříši.

Svět v roce založení školy

Giovanni Giolitti ministerským předsedou Itálie

3. listopad 1903

Liberál Giovanni Giolitti se stal italským ministerským předsedou. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!