Krajské kolo ve florbalu - Sedlčany

17.12.2012
Krajské kolo ve florbalu - Sedlčany

Ve sportovní hale Gymnázia a Střední odborné školy ekonomické v Sedlčanech se v pondělí 17. prosince uskutečnilo krajské kolo ve florbalu chlapců středních škol. Školy byly rozlosovány do dvou základních tříčlenných skupin, ve kterých se utkaly systémem „každý s každým“. Hrací doba byla 2x12 min. Družstva na prvních dvou místech postoupila do semifinále, ve kterém hrála „křížem“ o postup do finále, poražení pak bojovali o 3. a 4. místo.

V naší skupině nejprve změřili síly hráči Benešova a Neratovic. Ve vyrovnaném duelu vyhrál Benešov 3:2 a po jednozápasové přestávce se stal naším soupeřem. Hned v první minutě jsme dostali gól, do poločasu další tři a ve druhém poločase další tři (0:7). Našim reprezentantům nelze upřít snahu, ale ta sama na výhru nestačila. Začátek zápasu s Neratovicemi byl stejný - obdržená branka hned v první minutě. Ve druhé půli, za stavu 0:2, se naše hra vylepšila. Po vydařené střele „Lipánka“ jsme snížili a po chvilce „Koudy“ vyrovnal. K postupu jsme ale potřebovali vyhrát. Ofenzívní snahu přibrzdil gól soupeře na 2:3, ani hra bez brankáře na výsledném stavu nic nezměnila, a tak jsme do dalších bojů neprošli.

Seznam zúčastněných škol:

VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora
GaSOŠE Sedlčany
Gymnázium Benešov
SOUs Škoda Auto Mladá Boleslav
Gymnázium Neratovice
Gymnázium Nymburk

Soupiska našeho družstva:

Jakub Posejpal, Štěpán Hladík (8OB), Marek Koucký, Ivo Ryšavý, Jan Podlipný (8OA), Marek Beran, Jakub Tázler (7MA), Ondřej Šmíd (4.A), Jiří Souček, Dmytro Marushchak (7MB), Pavel Souček (5QB), Patrik Mejzr, Nguyen Duc Anh (1.A)

Turnaj byl velkou zkušeností pro všechny hráče, trénink bez mantinelů v „Komendě“ je trochu jiným sportem. Snad někdy příště. Z výsledkové listiny je vidět, jak obtížná byla naše skupina - naši soupeři obsadili první a druhé místo.

Výsledková listina krajského kola Středoškolských her ve florbalu chlapců

 17. 12. 2012

Sedlčany

1. Gymnázium Benešov

2. Gymnázium Neratovice

3. GaSOŠE Sedlčany

4. SOUs Škoda Auto Mladá Boleslav

5. – 6. VOŠ, SPŠ a JŠ Kutná Hora, Gymnázium Nymburk

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

RNDr. Zdeněk Havlas, DrSc.

RNDr. Zdeněk Havlas, DrSc., (*1951), místopředseda Akademie věd ČR, kvantový a výpočetní chemik, který se zabývá vývojem nových léků a organizační prací ve vědě, maturoval na našem gymnáziu v r. 1969.

Svět v roce založení školy

Smlouva o Aljašce

20. říjen 1903

Na základě jednání Spojené komise, složené ze zástupců Spojených států a Velké Británie, 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!