Krajské kolo ve florbalu dívek SŠ

Krajské kolo ve florbalu dívek SŠ

Dlouhá ranní projížďka různě rychlými vláčky do Sedlčan předcházela bojům našich dívek proti dalším čtyřem středním školám v krajském finále florbalu. Soupeřkami nám byla děvčata z GaSOŠE Sedlčany, OA Kolín, Gymnázia Kralupy a OA Neveklov. Hrálo se systémem každý s každým, jednotlivé zápasy se hrály 2x10 minut.

Jediná naše výhra přišla již v úvodním utkání. Po brankách Terezy Pazderové a Nikoly Baščanové jsme porazili dívky z Kralup 2:1. Nutno říci, že všechna utkání v turnaji byla velmi vyrovnaná (jedinou výjimkou byl zápas Sedlčany – Kolín, který skončil 8:1) a záleželo hlavně na střeleckém štěstí. To jsme tentokrát neměli. A protože jsme neskórovali, nemohli jsme vyhrávat. Postupně jsme v dalších zápasech podlehli celkovému vítězi Neveklovu 0:1, domácím Sedlčanům 0:3 a v boji o pohár za třetí místo i Kolínu 0:2. Tentokrát nestačila ani veliká obětavost děvčat při blokování střel soupeřek, bojovnost ani celkové nasazení. Dveře postupu do kvalifikace o republikové finále zůstaly zavřené.
Soupiska družstva GBHN:

5QB - Galčíková Alžběta, Jeřábková Tereza, 5QA - Do Hai Anh, Rašková Eliška, 1A - Procházková Anežka, 6XB - Baščanová Nikola, Frebortová Michaela, Malá Klára, Pazderová Tereza, Václavková Anna, 8OB - Galčíková Eliška

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - FLORBAL DÍVKY
21. 3. 2017 – SEDLČANY

1.        OA Neveklov
2.        GaSOŠE Sedlčany
3.        OA Kolín
4.        Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
5.        Gymnázium Kralupy nad Vltavou

 

 

 

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

genmjr. Josef Jaške

Genmjr. Josef Antonín Jaške (31. 3. 1913-20. 6. 2001), letec a 1. český velitel 313. perutě RAF, absolvoval v roce 1931.

Svět v roce založení školy

Neúspěšná jednání o úředním jazyku

3. leden 1903

Němečtí a čeští poslanci se sešli ve Vídni na konferenci, která měla vyřešit jazykový problém v Čechách. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!