Krajské kolo středoškolského atletického poháru

Krajské kolo středoškolského atletického poháru

Po vítězství v okresním kole Corny středoškolského atletického poháru postoupilo družstvo dívek do krajského kola, které se uskutečnilo ve středu 24. 9. 2014 na atletické dráze v Houštce. Naše atletky obsadily 5. místo v konkurenci devíti dalších družstev ze Středočeského kraje.

V trochu pozměněné sestavě proti okresnímu kolu: Doležalová Eliška, Košátková Veronika, Doležalová Anna, Procházková Kateřina, Šuková Martina, Nováková Anežka, Mašindová Alena a Vávrová Kateřina bojovala naše děvčata o co nejlepší umístění, a opět dokázala svoji kvalitu mezi ostatními školami v kraji. Předstihla je pouze družstva z Kladna, Berouna, Čáslavi a Příbrami. Tři naše studentky si dokázaly vytvořit i osobní rekord: ve skoku vysokém: Veronika Košátková 150 cm a Kateřina Vávrová 134 cm a v běhu na 800 m Martina Šuková 2:30,48.

 

Děkuji jim za vzornou reprezentaci naší školy.

V. Martínková

Ke stažení
ikonavýsledky Corny KK

Aktuální informace

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Michal Plavec

Michal Plavec (*26. 3. 1973), historik, novinář a kurátor sbírky letectví Národního technického muzea v Praze, odmaturoval na nymburském gymnáziu v roce 1991.

Svět v roce založení školy

Venezuelská krize

8. únor 1903

Ve Washingtonu skončila konference věnovaná venezuelské krizi. 

Nejčtenější

16.01.2026

Bylo nebylo, 10.1. 2026 jsme vyrazili na poslední lyžák. Tentokrát jsme vyrazili ve složení oktáva A, pár chlapců ze septimy B a profesoři Hrstka a Weissová. S nimi se o naši pohodu staral ještě skvělý instruktor Dušan Kříž a manželé Michalcovi, kteří nám výborně vařili celý týden.

celý článek
11.01.2026

Druhá alumni beseda ve školním roce 2025/2026 se v Městské knihovně Nymburk uskuteční v pátek 23. ledna 2026 od 17.30 hodin. Naším hostem bude tentokrát diplomatka Mgr. Eva Kratochvílová. Beseda má titul: Bezpečnost - společná odpovědnost.

celý článek
09.01.2026

Ve čtvrtek 8.1. zavítala do školy naše absolventka Viktorie Antošová, která se studenty angličtiny a francouzštiny pohovořila o svých zkušenostech spobytem a studiem v zahraničí. 

 

celý článek