Florbal chlapců – kat. IV.

Florbal chlapců – kat. IV.

     Ve středu 13. 11. jsme se zúčastnili florbalového turnaje kategorie IV. (tercie a kvarty). Turnaj se konal v tělocvičnách ZŠ Letců RAF v Nymburce za účasti 13 školních týmů. 

     Našimi soupeři byli nymburské ZŠ Letců RAF, ZŠ Tyršova a ZŠ Komenského, poděbradská ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka, lyská ZŠ Bedřicha Hrozného, ZŠ Městec Králové, ZŠ Libice nad Cidlinou, ZŠ Loučeň, ZŠ Milovice, ZŠ Sadská, ZŠ Kostomlaty a ZŠ Dymokury.

     V základní skupině jsme měli za soupeře ZŠ Loučeň a ZŠ Milovice. V prvním zápase jsme porazili ZŠ Loučeň po dvou gólech Robina Švarce a jednom Jakuba Michala. Druhý zápas skupiny hrály Milovice a Loučeň. Milovice prohrály rozdílem 2:6. Třetí zápas skupiny jsme sehráli my s Milovicemi a uhráli jsme remízu 1:1 díky gólu Jakuba Rejdy. A tak jsme vyhráli svou základní skupinu. Díky tomu, že z každé základní skupiny postupovaly dva týmy tak se do vyřazovací fáze dostala i Loučeň.

     Do vyřazovací části se tak dostaly tyto školy: ZŠ Tyršova, ZŠ Komenského, ZŠ Bedřicha Hrozného, ZŠ Městec Králové, ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka, ZŠ Kostomlaty, ZŠ Loučeň a samozřejmě tým naší školy. Vyřazovací část jsme začali výhrou nad ZŠ Kostomlaty 4:1. Góly dali Jakub Michal, který dal dva góly, Robin Švarc a Matyáš Pokorný. Druhý zápas vyřazovací části jsme prohráli s pozdějším vítězem celého turnaje poměrem 1:4, kdy jediný gól dal Jakub Michal. Takto jsme se dostali do boje o třetí místo, kde jsme hráli se ZŠ Komenského, která na nájezdy prohrála se ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka. Zápas jsme nakonec vyhráli 3:0 dvěma góly Tomáše Dědka a jednom Jakuba Michala. Turnaj jsme tedy ukončili pěkným třetím místem za první ZŠ Městec Králové a druhou ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka.

 

Soupiska naší školy:

David Volák, Jakub Rejda, Filip Machulda, Petr Jirout, Artur Hnát, Tomáš Dědek, Matyáš Pokorný, Jakub Michal, Jan Nešněra, Robin Švarc, Lukáš Hrubčík, Filip Zikmund

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1924.

Narodil se 16. 11. 1905. Byl středoškolským profesorem českého a německého jazyka.

Svět v roce založení školy

Atentát v Soluni

29. duben 1903

Bulharští atentátníci zničili bombovou náloží soluňskou filiálku Otomanské banky. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!