Corny středoškolský atletický pohár

Corny středoškolský atletický pohár

 

První sportovní soutěží v novém školním roce se tradičně stal Corny středoškolský atletický pohár, který se konal za krásného počasí v úterý 16. 9. 2014 v Nymburce na atletické tartanové dráze na Tyršáku.

 

Bohužel se soutěže zúčastnila pouze čtveřice dívčích družstev a pětice družstev chlapců. Mezi nimi samozřejmě reprezentanti Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce.

Dívky naší školy podaly výborné výkony, které zamenaly vítězství v celé soutěži a zasloužený postup do krajského kola, které se koná ve Staré Boleslavi - Houštce již příští středu - 24. 9. 2014. Tento dílčí cíl se nepodařil splnit chlapcům, kteří v některých disciplínách zaostali za svými osobními rekordy a po mnoha letech přenechali první místo poděbraďákům.

Soupiska dívek: Haníková Tereza, Košátková Veronika, Doležalová Anna, Procházková Kateřina, Králová Barbora, Šuková Martina, Havlinová Kristýna, Mašindová Alena a Vávrová Kateřina.

Soupiska chlapců: Lukaševič Luka, Kolbaba Lukáš, Vaněk Martin, Šnajdr Marek, Vojáček Jakub, Hašek Josef, Jareš Štěpán, Telvák Radek, Hladík Kevin, Říha Dan, Szita Jiří.

Kompletní výsledky: viz příloha.

Další fota můžete stáhnout na: https://drive.google.com/folderview?id=0B5DO9KJmF5Y0ZWZGYWl6eUV1c3c&usp=sharing

Ke stažení
ikonaVýsledky Corny 2014 - chlapci
ikonaVýsledky Corny 2014 - dívky

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

plk. Bedřich Krátkoruký

Plk. letectva i. m. Bedřich Krátkoruký (8. 10. 1913-15. 1. 1943), vynikající pilot a stíhací eso RAF v době 2. světové války, studoval na naší škole ve 30. letech 20. století.

Svět v roce založení školy

Přednášky Mánes

28. duben 1903

V Praze se konala první z cyklu přednášek, jež se zabývaly principy tvorby a současnými uměleckými názory. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!