Spolu jsme vydělali 39 700,-

Spolu jsme vydělali 39 700,-

Nikdo jsme nečekali tak velký zájem o cukroví, nakonec se nám sešly objednávky na 60 kilo a měli jsme strach, abychom to všechno včas stihli. Všechno jsme zvládli a máme obrovskou radost z částky, kterou se nám podařilo vybrat. Moc a moc děkujeme všem, kteří se zapojili do pečení, a všem, kteří si od nás cukroví koupili. O Vánocích se mají plnit přání a my jedno splníme holčičce ze Speciální školy v Poděbradech.

 

Na pečení se za Dofebufetík podílely Terka Holečková, Adéla Drahokoupilová, Eva Sloupová ze 7MA a Justýna Andrlová, Petra Kameníková, Karolína Šustrová, Eliška Šafrová a Kačka Pokorná ze 6XB. Pomohli nám ještě Lucie Krejzarová a Petr Vilímek ze 7MA, Eliška Urbanová z 2A a úžasná paní profesorka Suchánková, i když Dofe vůbec neplní.

 

Aktuální informace

27.03.2026

se konají ve čtvrtek 7/4 od 10:30 hod v přízemí v učebně č.29. Časový rozvrh na vyžádání na: drahotova@gym-nymburk.cz

27.03.2026

Třetí letošní alumni beseda s významným absolventem naší školy prof. Holým proběhne v Městské knihovně 9. dubna 2026 od 17.30 hodin.

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

Jan Jelínek

Jan Jelínek (*19. 7. 1940), spisovatel, novinář, dokumentarista, režisér Československých filmových týdeníků, absolvoval na nymburském gymnáziu v roce 1957.

Svět v roce založení školy

Mezinárodní autosalon

10. prosinec 1903

V pařížském Grand Palais byl otevřen 6. mezinárodní automobilový salon, jenž předvedl nové trendy v automobilismu.

Nejčtenější

08.03.2026

Po úspěšných předchozích ročnících vzájemných studentských výměn pokračuje spolupráce s naší partnerskou školou Lycée Henri Vincenot z burgundského Louhans i letos. V týdnu od 1. do 6. března naše gymnázium hostilo skupinu 20 francouzských studentů a 2 jejich učitele.

celý článek
13.03.2026

DOPLNĚNY FOTOGRAFIE A ODKAZY NA VIDEOOBHAJOBY Školní přehlídka prací 48. ročníku Středoškolské odborné činnosti (SOČ) proběhla na naší škole v úterý 10. března 2026 odpoledne. (Protože bylo letos přihlášeno velké množství soček, pět z nich bylo obhajováno už v předtermínu v pátek 6. března.) Děkujeme Městu Nymburk a Rodičovskému sdružení gymnázia za upomínkové předměty pro sočkaře, členům porot za jejich práci, fotografovi Edgarovi za obrazovou dokumentaci soutěže i slavnostního vyhlášení výsledků.

celý článek
04.03.2026

V úterý 10. března 2026 proběhne na Hrabalově gymnáziu Školní přehlídka 48. ročníku Středoškolské odborné činnosti 2026. (Pět prací bude obhajováno již v předtermínu v pátek 6. března.) Jací soutěžící budou obhajovat své práce? Časové rozpisy do komisí a učeben jsou dále v tomto článku.

celý článek