Okresní kolo ve volejbalu SŠ

V úterý 2. 10. 2018 se ve sportovní hale zimního stadionu v Nymburce uskutečnilo okresní kolo  ve volejbalu. Naší školu reprezentovala celkem čtyři družstva. Dvě družstva dívek a dvě družstva chlapců.

Naši chlapci i dívky obsadili 1. a 2. místo v obou kategoriích.

V chlapecké dvoučlenné skupině sehráli naši studenti jeden zápas o první místo. Hráli na tři vítězné sety. Družstvo A ve složení Jáchym Křížek, Tobiáš Mikula, Filip Žák, Vojta Pustý, Vojta Potměšil a Aleš Prokop vyhrálo pouze jeden set proti týmu B: Fanda Vlasák, Oliver Hnát, Ondra Danzer, Tobiáš Daneš, Ondra Skořepa a Petr Strolený .

V  kategorii dívek se mezi sebou utkaly 4 týmy: naše A a B družstvo a dívky ze SZŠ Nymburk a ze SOU Poděbrady. Dívky hrály ve čtyřčlenné skupině každý s každým na 2 vítězné sety. Turnaj zahájilo naše Áčko:  Verča Žampová, Jarča Mrázová, Verča Martínková, Bára Bohuslavová a Lucka Procházková v prvním zápase zaváhaly a prohrály první set se SZŠ Nymburk, ale ve dvou dalších setech si se svými soupeřkami hladce poradily a vyhrály 2:1. Naše B:  Natálie Šteflová, Mariana Riegrová, Kája Šustrová, Karmelia Fournier, Míša Rumlerová a Terka Skořepová vyhrály všechna svá utkání a v turnaji zvítězily.

V přidaném turnaji se naši hráči a hráčka rozdělili do čtyř smíšených týmů a sehráli miniturnaj: každý s každým na 15 minut hracího času. Vítězem tohoto turnaje se stali: Vojta Pustý, Fanda Vlasák Jáchym Křížek, Mari Riegrová a Terka Skořepová.

Děkuji hráčkám a hráčům za předvedené výkony a vydatnou pomoc při organizaci turnaje.