STK 3.A - Horní Bradlo 1. část

STK 3.A - Horní Bradlo 1. část

Z důvodu povodní se neuskutečnil vodácký kurz, proto se nepočetná skupinka ze třídy 3.A rozhodla vyrazit do sportovního areálu Tesla v Horním Bradle. 

Dne 17. června 2013 v 8:30 ráno vyrazilo pět odvážných s paní profesorkou Hyblerovou na dalekou cestu na kole. Skupina línějších a pohodlnějších jela spolu s paní profesorkou Bydžovskou a panem profesorem Hyblerem autem.

Zážitky našich cyklistů: První zastávka byla v Týnci nad Labem, kde byla krátká přestávka na odpočinek, další byla v Ronově nad Doubravou, zde došlo k výměně manželů Hyblerových (ale TV Nova se bohužel nedostavila) a došlo i k prvnímu defektu, prasknutí a následné opravě duše. V důsledku opravy vyrazili zbylí čtyři cyklisti napřed. Po zvládnutí úmorné cesty v 35 °C dorazili naši cyklističtí kamarádi do Horního Bradla, kde na ně čekal bazén plný dětí. Ve večerních hodinách odstartoval badmintonový turnaj, do kterého se zapojili i naši profesoři.

V úterý dopoledne jsme odehráli turnaj ve frisbee. Srub č. 1 (Markéta, Veronika, Tereza, Dominika, Martina, Daniela a Nikola) porazil o pouhý jeden bod srub č. 2 (Petr, David, Matouš, Gábina, Pavla a Eva). Odpoledne jsme se zchladili v bazéně (tentokrát bez dětí) a vychutnali hodinku wellness.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Jan Jelínek

Absolvoval v roce 1957.

Narodil se 19. 7. 1940 v Praze. Složil přijímací zkoušky na FAMU,

Svět v roce založení školy

Smrt Theodora Mommsena

1. listopad 1903

Zemřel Theodor Mommsen (*30. 11. 1817), německý historik.

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!