½ sportovního kurzu 7MB se vydařila!

½ sportovního kurzu 7MB se vydařila!

Záměrně inzerujeme pouze první část sportovního kurzu 7MB, která proběhla v Nymburce a okolí v termínu 19. - 21. 6. 2013.

Druhá část kurzu by už měla být tím pravým vodáckým dobrodružstvím na řece Sázavě. Tímto odstartujeme nový školní rok a vyrazíme na zkrácený kurz ve čtvrtek 5. 9. 2013.

Koncepce první části kurzu směřovala k herním dovednostem a v přímé závislosti na klimatických podmínkách, se zvládlo asi možné maximum.

Ve středu 19. 6. se studenti 7MB sešli na Remanenci, kde odehráli turnaj družstev ve volejbale, streetballu a frisbee. Úmorné vedro sice snižovalo výkonnost, ale všechno se zdárně odehrálo.

Čtvrtek 20. 6. byl nejteplejším dnem z celého týdne a tak jsme vyrazili na jezero v Poděbradech. V dopoledních hodinách se odehrál na krásných kurtech miniturnaj v beachvolejballe. Odpoledne pak patřilo vodním radovánkám a slunění. V podvečer se pak studenti sešli na bowlingu, kde zdárně zakončili tropický den.

Páteční program spočíval v dohrání míčového víceboje a také minigolfu. Po všech sportech a opět za tropických teplot proběhlo vyhlášení výsledků, předání diplomů a zhodnocení kurzu.

Velké poděkování náleží prof. Vlaďce Martínkové, která celý kurz vedla a připravila všem spoustu příjemných zážitků!

Vodácký kurz už bude pod taktovkou prof. Hrstky, který úspěšně na kurzu sekundoval.

Prázdniny jsou již ve vzduchu a tak jich užijme, co to dá!

Za organizační tým

Michal Hrstka

------------------

Fotogalerie STK 7MB (klikněte)

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

P. Angelik František Fišer, OP

P. Angelik František Fišer, OP (4. 2. 1926-1. 2. 1983), teolog, historik, překladatel Bible, tramp s přezdívkou Rancher a zakladatel RANCHE 7D na úpatí Jedlové v Lužických horách, absolvoval v roce 1948.

Svět v roce založení školy

Lyžařské závody

únor 1903

Ve Vysokém nad Jizerou se konaly lyžařské závody za účasti mnoha zahraničních závodníků. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!