Krajské kolo ve fotbalu kat. VI.A

Krajské kolo ve fotbalu kat. VI.A

Nymburský Veslák hostil ve středu 10. 10. 2012 krajské kolo ve fotbalu chlapců kat. VI.A (ročník narození 96 - 98). V turnaji nastoupili, mimo chlapců naší školy, ještě hráči Příbrami a SOŠ a SOU Nymburk.

Na naší soupisce se objevili tito hráči: Keller, Jareš, Kubálek, Šnajdr, Mejzr, Štěpánek (všichni 1.A), Chábera, Svoboda (2.A), Moník (5QA), Pletka, Špicar, Hašek (4KA), Kolbaba, Touš (4KB) a Klíma (3TB).

V prvním zápasu jsme začali špatně, brzy jsme prohrávali, a to soupeř ze SOŠ A SOU Nymburk ještě neproměnil penaltu. Náš výkon se ale stále zlepšoval, branky Mejzra a Jareše skore otočily a přinesly nám první vítězství. Ve druhém utkání Příbram lehce porazila naše první soupeře 5:1. Souboj neporažených a již jistých postupujících do kvalifikace o republikové finále měl určit celkového vítěze turnaje. Začátek jsme měli stejný jako v prvním utkání, podařilo se nám ale vyrovnat - branku dal Šnajdr. To bylo ale vše. Soupeř byl fotbalovější a přidal ještě další góly.

K postupu je třeba hráčům poblahopřát, v kvalifikaci budeme držet palce.

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1914.

Narodil se 25. 1. 1895 v Poděbradech, zemřel r. 1947 v Praze. Působil jako malíř krajin a portrétů.

Svět v roce založení školy

Volební právo v Austrálii

17. prosinec 1903

Parlamentních voleb v Austrálii se poprvé účastnily i ženy.

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!