Beseda s Ing. Pavlem Jílkem o trhu s nemovitostmi

Beseda s Ing. Pavlem Jílkem o trhu s nemovitostmi

Studenti maturitního ročníku, kteří navštěvují Společenskovědní seminář, měli možnost zúčastnit se besedy s Ing. Pavlem Jílkem, který každoročně navštěvuje naši školu, aby seznámil studenty s novinkami z oblasti ekonomie. V letošním roce jsme se tematicky zaměřili na trh s nemovitostmi, takže studenti měli možnost dozvědět se informace o faktorech, které ovlivňují cenu nemovitostí, jak vyhledávat informace v katastru nemovitostí, na co si dát pozor při nákupu či pronájmu nemovitostí a mnohé další.

Zobrazeno: 9608x

Aktuální informace

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

prof. Ing. Dr. Miroslav Kutílek, DrSc.

Prof. Ing. Dr. Miroslav Kutílek, DrSc. (8. 10. 1927-4. 10. 2016), hydropedolog, vysokoškolský pedagog, proděkan Fakulty stavební ČVUT v Praze a příležitostný spisovatel beletrie pod pseudonymem Marek Hofman, maturoval na Reálném gymnáziu v Nymburce v roce 1946.

Svět v roce založení školy

Svaz českých lyžařů

21. listopad 1903

V Jablonci nad Jizerou byl založen Svaz českých lyžařů.

Nejčtenější

14.07.2026

Úřední hodiny školy jsou každé pondělí od 9.00 do 11.00 hodin.

celý článek
20.07.2026

Stále lepší gymnázium pro naše studenty i učitele! 🦸

S radostí oznamujeme, že na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburce realizujeme projekt Rozvoj Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce, který je financovaný z Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK) pod záštitou MŠMT. 🎓

Co to v praxi znamená a na co se můžete těšit?

celý článek