Krajské finále Plavecko-běžeckého poháru 11.5.2011 Čelákovice

Krajské finále Plavecko-běžeckého poháru 11.5.2011 Čelákovice

Ve středu 11.5.2011 se v Čelákovicích setkali okresní přeborníci Plavecko-běžeckého poháru, aby poměřili své síly v jubilejním 10. ročníku krajského finále. 

Okres Nymburk reprezentovalo 13  sportovců ze ZŠ Tyršova, Komenského, R.A.F. a  Gymnázia Nymburk. Utkali se nejprve na 100 metrové plavecké trati a pak na kilometrové běžecké části. 

Po plavecké části v kategorii A vedl David Noll (ŽS Komenského Nymburk), který si v nelehké konkurenci své prvenství i po běžecké části uhájil a stal se Přeborníkem Středočeského kraje!

Další skvělý výkon předvedla i Agáta Čechová (Gymnázium Nymburk), která sice dohmátla v bazénu až  na 6.místě, ale svým bojovným přístupem v běžecké části a skvělém finiši se „vyhoupla“ na krásné, celkové 3. místo ve své kategorii.

Oba medailisté, Agáta i David, se také nominovali do výběru Středočeského kraje v plavání, na Letní olympiádu dětí a mládeže, která se uskuteční na konci června 2011 v Olomouci.

Ani další nymburští reprezentanti nezůstali nijak pozadu a do elitní „desítky“  se právem zařadili: Dominik Zbořil (6. místo), Alexandra Šimonová (7. místo), Matyáš Rychetský   (8. místo) a Petr Fuksa (10.místo).

Díky výborné organizaci celých závodů i hezkému počasí  se všem plavcům i běžcům závod líbil a všichni se těší na další ročník tohoto moderního závodu.

Mgr. Michal Hrstka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Fotogalerie
Ke stažení
ikonaPlavecko-běžecký pohár 11.5.2011 - výsledky nymburských sportovců

Aktuální informace

30.04.2021

Od pondělí 3. 5. 2021 je umožněn "rotační" návrat žáků nižšího G do školy🍀🍀🍀.

V pondělí zahájí výuku ve škole primy a sekundy. Rodiče i žáci budou informováni o podmínkách a pravidlech emailem v pátek 30. 4.

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1952.

Narodil se 11. 2. 1934 v Nymburce.  Absolvoval Pedagogickou fakultu v oboru výtvarná výchova a matematika. 

Svět v roce založení školy

Americký Kongres vytvořil department

Americký Kongres rozhodl vytvořit department (ministerstvo) obchodu a práce, aby tak napomohl stabilizaci amerického hospodářství. 

Nejčtenější

19.04.2021

 

 

V sobotu 17. dubna 2021 zemřela po krátké těžké nemoci naše kolegyně paní Jana Jeníková.

celý článek
28.04.2021

Přijali jsme Školní výzvu Běhu pro Paměť národa 2021!

"Běh nás vede k vytrvalosti, sebepoznání, překonávání sám sebe. Stejně tak nás k tomuto inspirují příběhy našich pamětníků." Tolik motto pořadatelů. 

 

celý článek
13.04.2021

Vítězství Štěpána Klíra z 4KB v krajském kole MO!!!

Matematická olympiáda probíhá v letošním školním roce online formou. Soutěžicí řeší zadané úlohy doma a řešení posílají formou fotek a scanů. V krajském kole se celkem sešlo 74 úspěšných řešitelů z okresních kol.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!