Školní přehlídka prací SOČ 2019

Letošní školní přehlídka SOČ se koná v úterý 12. března 2019 v učebnách č. 77 a 78 ve druhém patře školy. Přihlášeno je do ní asi o třetinu více prací, než loni, kdy jsme s některými z nich (a jejich pisateli) byli úspěšní nejen v KK na Kladně, nýbrž i v celostátním kole v Olomouci. A jaká témata středoškolských studentských prací budou na přehlídce obhajována?

Harmonogram ŠK SOČ 2019

Pořadí soutěžních prací - komise č. 1 (dopoledne, učebna č. 78, předsedkyně prof. Bubeníková)

Pořadí soutěžních prací - komise č. 2 (dopoledne, učebna č. 77, předseda prof. Soukup)

Pořadí soutěžních prací - komise č. 3 (odpoledne, učebna č. 77, předseda prof. Soukup)

Pořadí soutěžních prací - komise č. 4 (odpoledne, učebna č. 78, předsedkyně prof. Bubeníková)

Slavnostní zahájení přehlídky za účasti představitelů města Nymburka se uskuteční v 8.00 hodin v učebně č. 77.

Pro sočkaře je po celý den k dispozici učebna č. 74, kde se mohou převléknout, připravit a třeba i nasvačit. Zájemci z jiných tříd (maturanti, předmaturanti a sexty a 2A zejména) se mohou konkrétní obhajoby zúčastnit na základě vážného zájmu o téma či obor (předmět) a za předpokladu předchozího uvolnění ze své hodiny u vyučujících. Předpokládá se, že posluchači dorazí upravení (žádné tepláky nebo děravé džínsy) a upozorňujeme, že budou do učeben vpuštěni službou vždy až po skončení právě probíhající obhajoby

Mgr. Lenka Bubeníková, školní garantka SOČ a předsedkyně hodnotící komise č. 1 a 4
Mgr. Miroslav Soukup, předseda hodnotící komise č. 2 a 3

Zdroj: Webové stránky SOČ

Absolvoval v roce 1923.

Narodil se 15. 7. 1907 v Nymburce. Pocházel z rodiny dílovedoucího ČSD v Nymburce. Po gymnáziu studoval na Vysoké škole obchodní v Praze.

Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 21 %

Smlouva o Aljašce

20. říjen 1903

Na základě jednání Spojené komise, složené ze zástupců Spojených států a Velké Británie,

29.04.2019

V pondělí 29. dubna se s naší školou rozloučili studenti maturitního ročníku. Na letošní rok přichystali originální a neotřelé poslední zvonění s tématy okupace '68 a sametové revoluce, od které si letos připomínáme 30. výročí.