Dofebufetík: Běh pro dobrou věc 2025

Dofebufetík: Běh pro dobrou věc 2025

24.9. se v areálu vesláku konal již druhý ročník charitativního běhu pro dobrou věc. Akce se zúčastnil i náš bufetík, povedlo se nám vydělat přes 4000 Kč. Prodávaly jsme různé druhy sušenek, muffiny, bábovku, pomazánky a další.

Letos se peníze vybíraly pro Adélku, která se po tragické autonehodě snaží vrátit zpět k normálnímu životu. Povedla se vybrat neuvěřitelná částka 109 000 Kč.

Na celé akci panovala úžasná atmosféra, až dojemná. 

Děkujeme organizátorům za spolupráci, jsme rády, že jsme se mohly zúčastnit a pomoci.

Anna Haasová, 5QA

Aktuální informace

16.02.2026

Více informací u ředitelky: peckova@gym-nymburk.cz

03.11.2025

Zveřejňujeme výroční zprávu za školní rok 2024-2025. 

02.09.2025

pondělí - velká přestávka
pátek - velká přestávka

Vyřizuje paní Matoušová (kancelář za sborovnou).

Významní absolventi

PhDr. Miloslav Hoznauer

Absolvoval v roce 1948.

Narodil se 21. 9. 1929. Státní reálné gymnázium v Nymburce navštěvoval v letech 1940 až 1948. Jisté literární sklony projevoval již na gymnáziu – vydal třídní časopis TERMIT.

Svět v roce založení školy

Americký Kongres vytvořil department

Americký Kongres rozhodl vytvořit department (ministerstvo) obchodu a práce, aby tak napomohl stabilizaci amerického hospodářství. 

Nejčtenější

20.07.2026

Stále lepší gymnázium pro naše studenty i učitele! 🦸

S radostí oznamujeme, že na Gymnáziu Bohumila Hrabala v Nymburce realizujeme projekt Rozvoj Gymnázia Bohumila Hrabala v Nymburce, který je financovaný z Operačního programu Jan Amos Komenský (OP JAK) pod záštitou MŠMT. 🎓

Co to v praxi znamená a na co se můžete těšit?

celý článek