Dnešní svět v pohybu s Českou spořitelnou

Dnešní svět v pohybu s Českou spořitelnou

Celostátní kolo doprovodné hry "Dnešní svět v pohybu s Českou spořitelnou" Hlavní soutěže školních tříd 16. ročníku soutěže EUROREBUS proběhne v pátek 27. 5. 2011 v sídle České spořitelny v Rytířské ulici v Praze. Zúčastní se jej nejúspěšnější geografové z KK letošního ročníku soutěže EUROREBUS.

Stříbrný tým třídy 4A z KK soutěže EUROREBUS ve složení Jana Kinclová, Adam Krajčí a Václav Mikula obdržel pozvánku na celostátní kolo hry Dnešní svět v pohybu s Českou spořitelnou. Jde o doprovodnou hru Hlavní soutěže školních tříd letošního ročníku EUROREBUSu. Tým naší školy do této soutěže postoupil na základě počtu bodů získaných v KK EUROREBUSu 30. 3. 2011. Ve veřejném celostátním kole této doprovodné hry se naši geografové poměří s dalšími sedmi nejúspěšnějšími třídami z celé ČR. V témž termínu se koná i celostátní kolo této doprovodné hry pro jednotlivce. Do této soutěže postoupil z naší školy Adam Krajčí ze 4A rovněž na základě počtu bodů získaných v KK EUROREBUSu 30. 3. 2011, které vyhrál. I jemu v této soutěži bude konkurovat sedmička nejlepších středoškolských zájemců o zeměpis z celé republiky. Držíme palce.

Za předmětovou komisi ZEM: Mgr. Miroslav Soukup

Zdroj: Informace o doprovodné hře na webu soutěže EUROREBUS
Ke stažení
ikonaEUROREBUS 2011: pozvánka na doprovodnou hru - soutěž jednotlivců
ikonaEUROREBUS 2011: pozvánka na doprovodnou hru - soutěž tříd

Aktuální informace

03.03.2021

Na emailové adresy zákonných zástupců uchazečů o studium na naší škole byly odeslány informační maily s dotazníky. 

Celý článek
02.03.2021

Upozorňujeme zákonné zástupce uchazečů do 1.ročníku ve školním roce 2021-22, že v pondělí 1.3.  skončilo období, kdy bylo možné podat přihlášku ke studiu.

Celý článek

Významní absolventi

Absolvoval v roce 1952.

Narodil se 8. 4. 1934 v Nymburce. V roce 1958 ukončil studia na Fakultě všeobecného lékařství UK v Praze. 

Svět v roce založení školy

Přednášky Mánes

28. duben 1903

V Praze se konala první z cyklu přednášek, jež se zabývaly principy tvorby a současnými uměleckými názory. 

Nejčtenější

10.02.2021

V sobotu 6.2. a v neděli 7.2. reprezentovala Českou republiku sourozenecká dvojice Kateřina a Daniel Mrázkovi na juniorských mezinárodních závodech „Egna Dance Trophy 2021“ v italském městě Egna.

celý článek
16.02.2021

Podívejte se na video, které o škole natočili!

V "normální době" vždy na Dnech otevřených dveří provází naši studenti návštěvníky a uchazečům o studium a jejich rodičům podávají zasvěcené informace, co a jak na škole funguje, čím je škola zajímavá a jak splnila jejich očekávání. To bohužel není dnes možné a tak se Studentský parlament obrací na zájemce o studium touto cestou.

celý článek
24.02.2021

Ve středu 24.2. proběhlo školní kolo konverzační soutěže ve FRJ. Z pochopitelných důvodů bylo letos online. Ale i přes tuto skutečnost se soutěž vydařila a máme postupující do krajského kola.

celý článek
 
Les Brown: Nemusíte být skvělí, abyste začali, ale musíte začít, abyste byli skvělí!