Třídy a studenti školy 

Školní rok 2018-2019

 

V naší škole studuje v současné době ve 20 třídách 588 studentů.

 

1.A

 

Třídní učitel
Mgr. Svěcená Eva
zástupce tř. učitele

Mgr. Stojarová Marie
kmenová učebna
51

 

Bartošová Martina
Bičák Antonín
Brinkeová Ema
Czernin Cyril Děpold
Černý Jakub
Černý Ondřej
Fišera Martin
Frebortová Zuzana
Hálová Daniela
Hnát Oliver
Hoangová LinhChi
Hořelicová Patricie

Jirák Jaroslav
Kostková Terezie
Kozák Tomáš
Krákora Jakub
Matoušová Barbora
Matůš Kryštof
Neuberg Michal
Reková Michaela

Safiulin Danylo
Sadílek Ondřej
Součková Magdaléna
Soukupová Lucie
Studnická Adéla
Šátek Adam
Ševčík Vojtěch
Šubrtová Anna
Uhlíř Vít
Vild Petr
Williams Benjamin Robert

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 18
dívek: 13

2.A

 

Třídní učitel
Mgr. Blanka Suchánková
zástupce tř. učitele

Mgr. Eliška Martin
kmenová učebna
22

 

Barč Lukáš
Drápalíková Natálie
Fabiánová Adéla
Galuščák Ondřej
Chadalíková Chantal
Jansta Stanislav
Kálalová Simona
Kolínková Aneta
Kopecká Lenka
Křenek Oliver
Kubišová Kateřina
Kudrna Jakub
Kvapilová Markéta
Matznauerová Denisa
Morylyak Anhelina
Novotný Vojtěch
Odehnalová Erika
Papoušek Jonáš
Podroužková Sabina

Poláček Vojtěch
Ptáková Kateřina
Rozkydalová Simona
Ruferová Tereza
Srník Adam
Štenclová Adéla
Šumpíková Magdaléna
Táborská Kristýna
Truongová Thuy Anh

Valentíny Juraj
Vlková Natálie
Žežule Ondřej

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 11
dívek: 20

 

3.A

Třídní učitel
Mgr. Miroslav Soukup
zástupce tř. učitele

Mgr. Michal Hrstka
kmenová učebna
77

 

Brdičková Kateřina
Čáslavská Tereza
Fišer Adam
Havránek Vojtěch
Hořínek Lukáš
Jakubcová Tereza
Jansta David
Kolbabová Adéla
Koniuk Vít
Konšelová Barbora
Kopejtko Jakub
Koubová Karolína
Krupová Kateřina
Málková Zuzana
Michálek Karel
Misař Tomáš
Mojžíš Marek
Mojžíšová Markéta
Němcová Simona
Novotný Václav
Pavlíčková Eliška
Pěnkavová Daniela
Piller Matěj
Procházková Anežka
Rumlerová Michaela
Sandholzová Veronika
Schwan František
Snop David
Szitová Viktorie
Vajdíková Nikol
Vítů Marie
Vlach Jan

 

celkem ve třídě: 32
chlapců: 14
dívek: 18

 

4.A

Třídní učitel
Mgr. Vladimíra Kolbabová
zástupce tř. učitele

Mgr. Marcela Dršková Součková
kmenová učebna
6

 

 Borecká Karolína
Brzák Filip

Čepičková Marie
Hankeová Michaela
Horvátová Lenka
Králová Karolína
Krátká Kristýna
Kudová Marie
Kurka Miloš
Mikešová Vendula
Motl Jakub
Motlová Barbora
Ndzahabato Félix

Nguyenová Lan
Novák Marek
Pulda Štěpán
Rieger Radko
Skopalíková Nicola
Stejskalová Eliška
Šlechta Aleš
Štekrtová Markéta
Ternbachová Anna
Urban Zdeněk
Vejvar Vojtěch

Vohradská Nela
Vomelová Kristýna

 

celkem ve třídě: 26
chlapců: 10
dívek: 16

 prima A

 

 Třídní učitel
Mgr. Michal Mokrý
zástupce tř. učitele

Marie Miškovská
kmenová učebna
71

 

Andrejsová Anna
Cafourková Klára
Ďurčanská Kateřina
Engelthaler Kryštof
Franková Viktorie
Gromešová Alžběta
Havelková Elena
Hendrychová Anna
Hochman Jan
Horňák Štěpán
Hubáčková Anna
Končický Teodor
Kopsa Jan
Kotyková Tamara
Kovářová Ester
Kubečka Matyáš
Miková Sophie
Nováček Jakub
Pozlerová Lucie
Slabý Filip
Studnická Klára
Svoboda Šimon
Šafaříková Nella
Šebela Jakub

Škaroupková Karolína
Škochová Alice
Škovronková Ema
Švejnoha František
Terš Michal
Veselá Nela
Zakrevskaya Sofiya

 celkem ve třídě: 31
chlapců: 12
dívek: 19

 

 prima B

 

Třídní učitel

Mgr. Šárka Rajová
zástupce tř. učitele

Mgr. Lenka Havlinová
kmenová učebna
68

 

Bendl David
Beneš Adam
Buřič Jan
Čiháková Jana
Dohnalová Blanka
Dvořáková Lenka
Ezrová Hana
Farková Aneta
Hejzlar Matěj
Holas David
Holzner Jonáš
Jakubcová Kateřina
Kopeček Jan
Kopsa Adam
Košťálová Veronika
Latýnová Lucie
Litov Martin
Marková Anežka
Matoušek Jakub
Matušková Nela
Michelčík Adam
Mrozková Ema
Müllerová Kateřina
Němcová Jana
Němcová Nela
Pavlovič Jan
Valentová Žaneta
Vohralík Denis
Votočková Kamila
Zach Štěpán Samuel

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 14
dívek: 16

sekunda A

 

Třídní učitel

Mgr. Lucie Drlíková
zástupce tř. učitele

Mgr. Vlachová Renáta
kmenová učebna
2

 

Brynych Vilém
Ďurišová Markéta
Fijala Šimon
Fojtík Jiří
Fukalová Sofie
Gros Patrik
Hlávka Michal
Hofmanová Luisa Anna
Jedličková Klára
Jeřábková Anna
Klazarová Zuzana
Kovářová Veronika
Kramešová Marie
Krejzarová Zuzana
Lojková Ema
Mika Alexander
Nejmanová Emma
Prediger Jiří
Rufer Tomáš
Řehák Josef
Schwarzová Eliška
Šáfr Vojtěch
Šubrta Michal
Šubrtová Eva
Šumpík Ondřej
Vokáčová Eliška
Vydra Lukáš
Zdvořilý Matěj
Zenkl Petr

 

 celkem ve třídě: 29

chlapců: 15
dívek: 14

sekunda B

 

Třídní učitel

Mgr. Lucie Prokešová
zástupce tř. učitele

Mgr. Lašová Renata
kmenová učebna
38

 

Bílý František
Březina Jan
Černá Lucie
Fiedlerová Eliška
Fraňková Antonie
Grešulová Anna
Grusová Filippa
Hladká Tereza
Kasíková Michaela
Klír Štěpán
Klobouček Matěj
Komárek Jan
Komora Pavel
Kratochvíl Tomáš
Křenek Martin
Kyzivátová Darja
Malá Agáta
Matůš Jonáš
Mrázková Kateřina
Němcová Amálie
Pacourková Barbora
Petřeková Markéta
Radilová Adéla
Slovák Miroslav
Šídová Barbora
Šmíd Ondřej
Válková Bára
Viniklář Sebastian
Zatloukal Matěj
Zedník Tomáš
Zumr Václav

 

celkem ve třídě: 31
chlapců: 15
dívek: 16

 

tercie A

Třídní učitel
Mgr. Klára Fraňková

zástupce tř. učitele

Miloslava Krejčíková
kmenová učebna

62

 

Boška Bartoloměj
Brožová Pavla
Bucharová Leontýna
Elišková Magdaléna
Havelková Patricie
Hodboďová Bára
Holubová Veronika
Chýňavová Agáta
Jakl Marek
Jankovská Věra
Janota Jonáš
Klíma Ondřej
Kočí Jiří
Košátko Marek
Lukášek Martin
Marhoulová Anežka
Nováková Šárka
Novotná Eliška
Pelant Lukáš
Pešek Adam Richard
Pokorná Zuzana
Reisiegelová Lucie
Ryglová Anna
Swingler Loren
Šťastná Karolína
Švejnohová Anna
Tomešová Michaela
Valesová Ellyn
Vodenka Jáchym
Vonášek Jan - Jakub

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 11
dívek: 19

tercie B

Třídní učitel
Mgr. Marek Raja

zástupce tř. učitele

Mgr. Eva Poprová
kmenová učebna

66

 

Berná Zuzana
Brablc Tadeáš
Čihák Radek
Fidler Matyáš
Frolda Tadeáš
Fuss Eduard
Jakubal Jan
Klír Jan
Koníř Ondřej
Kopeček David
Kotyková Teodora
Král Štěpán
Kubát Matyáš
Lejnar Jan Jáchym
Luňáček Matyáš
Marková Alžběta
Pechová Barbora
Píval Ondřej
Plechlová Natálie
Rollerová Markéta
Serbusová Světluše
Stará Karolína
Střítežský Jan
Šilhánová Karolína
Špitálníková Anna
Toman Aleš
Urban Petr
Vejtruba Matyáš
Vohralík Adam

 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 19
dívek: 10

 

kvarta A

Třídní učitel
Mgr. Alena Černá

zástupce tř. učitele

PaedDr. Martina Weissová
kmenová učebna

78

 

Blažek Patrik

Bohuslavová Barbora
Brynych Bedřich
Černý Přemysl
Daneš Tobiáš
Ďuriš Matěj
Formánková Emma
Kopecká Kateřina
Koreň Tomáš
Křížová Karolína
Kyselová Zuzana
Lahoda Adam
Louda Jan
Mislerová Anežka
Murčová Linda
Pávová Ida
Pergel Vojtěch
Poláček Vojtěch
Procházková Marie
Příbramská Kateřina
Radochová Anna
Slaba David Jan

Stegenga Jerry

Šafaříková Natálie
Šebesta David
Šubrta Vojtěch
Terš Pavel
Tesařová Amálie
Vandasová Ester Josefína
Votočková Simona

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 15
dívek: 15

kvarta B

Třídní učitel
Mgr. Monika Flesarová

zástupce tř. učitele

Mgr. Miroslava Novotná
kmenová učebna

88

 

Andrlová Justýna
Babic Jakub
Beneš Jiří
Ďurčanský Tadeáš
Funda Šimon
Galuščák Jakub
Haluška Adam
Jakubal Ondřej
Kadeřábková Sabina
Kameníková Petra
Kohoutová Klára
Král Michal
Lojka Štěpán
Mazánek Matěj
Němec Jan

Peková Johanna

Plaňanský Zbyšek
Pokorná Kateřina
Prokešová Kristýna
Pustá Alena
Samohelová Vanda
Skořepa Ondřej
Šafrová Eliška
Štěpničková Tereza
Šumpík Radek
Šustrová Karolína
Vávrová Anna
Wild Lukáš
Zdvořilá Kamila
 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 15
dívek: 14

 

kvinta A

Třídní učitel
Mgr. Lukáš Lipták

zástupce tř. učitele

PaedDr. Vladimíra Sedlatá
kmenová učebna

42

 

Antošová Viktorie
Bejbl Vojtěch

Döme Michal
Drahokoupilová Adéla
Franeková Věra
Hodač Ondřej
Hodačová Mariana
Holečková Tereza
Hrouda Šimon
Hylmar Jiří
Karamonová Anežka
Kozák Martin
Krejzarová Lucie
Kvízová Sára
Mrázek Daniel
Nguyen Son Anh
Přibylová Šárka
Reisiegel Matyáš
Sloupová Eva
Strolený Petr

Šantavý Jiří
Šarman Ondřej
Štekrt Ondřej
Tomášek Ivan
Trč Jiří
Válek Jan
Vilímek Petr
Vlasák František
Zíková Kateřina
Žáček Vojtěch

 celkem ve třídě: 30
chlapců: 19
dívek: 11

kvinta B

Třídní učitel
Mgr. Netopilíková Michaela

zástupce tř. učitele

Svatava Haníková
kmenová učebna

39

 

Benák Pavel

Břečková Veronika
Černá Kristýna
Danzer Ondřej
Dobiášová Anna
Dudková Adéla
Dvořák Daniel
Formánek Jakub

Fraňková Eliška
Hodačová Kateřina
Hubáček Kryštof
Hůlová Dana
Hušnerová Sára
Kábrt Filip
Koňák Jan
Kryštof Matěj
Litera Matouš
Luňáček Ondřej
Marková Michaela
Najman Dominik
Plechl Matěj
Polák Kryštof
Prokop Aleš

Sturc Timotej
Toman Karel
Vaněčková Lucie
Večerková Aneta
Vejtruba Jakub
Zikánová Hana
Žmolilová Veronika

 celkem ve třídě: 30
chlapců: 15
dívek: 13

 

sexta A

Třídní učitel
Mgr. Pavel Kotyza

zástupce tř. učitele

Mgr. Petr Otradovský
kmenová učebna

 84

 

Antoš Marek
Česáková Karolína
Fraitová Kateřina

Fournier Karmelia

Furgalák Jakub
Hladká Gabriela
Horová Jana
Jislová Anežka
Kadrmas František
Kolářová Barbora
Koucká Kateřina
Koukol Alexander
Křivský Daniel
Marek Radovan
Mlejnek Jakub
Müller David
Němcová Sabina
Novák Matěj
Procházková Lucie
Raja Jan
Siblíková Viola
Slabová Denisa
Swingler Troy
Šmíd Michael
Touš Filip
Tvrdá Kateřina
Zábraha Petr
Zavadilová Alžběta

 celkem ve třídě: 28
chlapců: 13
dívek: 15

 

sexta B

Třídní učitel
PaedDr. Eva Oupická
zástupce tř. učitele

Mgr. Jiří Pražák
kmenová učebna

 92

 

Aubrechtová Kristýna
Berný Václav
Brynych Hynek
Dadák Antonín
Doskočil Jan
Dvořáková Veronika

Fojtík Adam

Frýdková Tereza
Henclová Klára

Heryán David

Hroníková Anna
Hubáčková Anna
Chládek Štěpán
Králová Šárka

Krátká Barbora

Kubát Adam
Laš Martin
Laš Ondřej
Martínková Dominika
Pavlíček Jan
Podruhová Štěpánka
Potměšil Vojtěch
Pustý Vojtěch
Randa Jan

Šaldová Zuzana
Špitálník Karel
Urbánek Lukáš
Urbánek Tomáš
Válek Tomáš
 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 11
dívek: 18

septima A

 

Třídní učitel
Mgr. Tomáš Barančík
zástupce tř. učitele

PaedDr. Helena Hantonová
kmenová učebna

52

 

Batalová Sabina
Bičáková Bára
Cote Charlotte
Čechová Vilma
Do Hai Anh
Filip Dominik

Holoubek Martin
Jančík Lukáš
Jandová Denisa
Jeníková Vanessa
Jeřábková Eliška
Kalicovová Michaela

Müller Alex

Procházka František
Prokop Tomáš
Rašková Eliška
Remešová Kateřina
Stehlík Tomáš
Ševčíková Tereza
Šmíd Prokop
Trnečka Jakub
Trnečka Tomáš
Uddin Oskar
Ulrychová Kateřina
Veselý Vítek
Vojtová Kristýna
Zikmunda Matěj
Zoubek Michal
Žampová Veronika

 

celkem ve třídě: 26
chlapců: 13
dívek: 13

septima B

Třídní učitel
Mgr. Radka Mlázovská
zástupce tř. učitele

Mgr. Tereza Plechlová

kmenová učebna

67

 

Boříková Tereza
Dvořáková Ludmila
Fandáková Markéta
Galčíková Alžběta
Götzová Adéla

Hachová Kristýna
Jeřábková Tereza
Košinová Tereza
Kratochvílová Kateřina
Kubíčková Klára
Lukavcová Aneta
Miklasová Natálie
Müllerová Tereza
Němcová Barbora
Ottomanský Kryštof
Ottomanský Maxmilián
Parschová Bára
Plachá Barbora
Prášilová Eliška
Průšek Michal
Rafajová Terezie
Rejmanová Karolína
Remiš Vojtěch
Riegerová Marianna
Rygl Vojtěch
Skořepová Tereza
Techlovský Ondřej
Tichý Ondřej
Tomschik Michal

Williams Jonathan Tobias

 

celkem ve třídě: 30
chlapců: 9
dívek: 21

 

oktáva A

Třídní učitel
Mgr. Lenka Bubeníková
zástupce tř. učitele

Mgr. Daniela Rosůlková
kmenová učebna

7

 

Birndtová Alexandra
Drška Vojtěch
Hepová Viktorie
Hnát Artur
Hora Lukáš

Jirák Rostislav
Jisl Václav
Kopecká Nikol
Korbelská Michaela
Křížek Jáchym
Kudrna Jan
Martínková Veronika

Mikula Tobiáš

Pavlíček Petr
Růžička Jakub
Siblíková Vendula
Sobotová Klára
Souček Pavel
Strolený Martin
Šafránková Martina
Šichtová Alžběta
Šteflová Natálie
Uhlíř Jáchym
Valenta Vilém
Vencourová Olga
Žák Filip

 

celkem ve třídě: 26
chlapců: 15
dívek: 11

oktáva B

Třídní učitel
Mgr. Martin Nedbal
zástupce tř. učitele

Vladimíra Martínková
kmenová učebna

73

 

Baščanová Nikola
Běhounková Hana
Benešová Karolína
Brucknerová Tereza
Břečková Pavlína
Bubanec Jan

Bubeník Jonáš
Čamr František
Dědek Tomáš
Dvorský David
Fialová Alžběta
Frebortová Michaela
Havelka Martin
Holý Jan
Hrdlička Josef
Jeleňová Laura
Krátká Hedvika

Krebs Lukáš

Malá Klára
Mareš Lukáš
Mazáčková Nikola
Mrázová Jaroslava
Novotný Martin
Pazderová Tereza

Plešingr Dominik

Rejda Jakub

Smet Rafael
Šidák Emanuel
Václavková Anna

 

celkem ve třídě: 29
chlapců: 15
dívek: 14

 

Významní absolventi

prof. MgA. Josef Krofta

prof. MgA. Josef Krofta (30. 3. 1943-18. 3. 2015), divadelní režisér, loutkoherec a vysokoškolský pedagog, držitel prestižní Ceny Thálie za celoživotní mistrovství, absolvoval v roce 1960.

Anketa

 
Evropou hýbe snaha středoškoláků přimět politiky ke změně přístupu k ochraně životního prostředí.
Podporuji a rozumím 67 %
Není to věc dětí 4 %
Je to jen gesto a stávka s demonstracemi nic nepřinesou 26 %
Nic o tom nevím 4 %
Celkový počet hlasů: 278
Archiv anket

Svět v roce založení školy

Zemřel F. J. Studnička

21. únor 1903

F. J. Studnička – vysokoškolský profesor na pražské technice a univerzitě – byl autorem základní práce O determinantech, třísvazkové Vyšší matematiky a dalších děl.

Nejčtenější

11.06.2019

Už potřetí za sebou ožívá v těchto dnech nymburském náměstí plážovým volejbalem. V prostoru před restaurací Biograf se opět objevilo hřiště na beachvolejbal, na kterém se budou od čtvrtkem 6. 6. do úterý 11. 6. pohybovat malí, velcí, zkušení, začínající, ale především nadšení volejbalisté.

celý článek
01.06.2019

Žáci kvarty B absolvovali ekologický kurz v Krásensku.

První den nás čekaly seznamovací hry s lektory a program se zvířaty. Mohli jsme si podržet gekončíka či chameleona...

 

celý článek
07.06.2019

Tropické teploty, terénní exkurze, desítky nachozených kilometrů, výzkumy a poznávání fauny i flóry..  Ale i zábava a utužování kamarádství. I tak by se dal ve stručnosti popsat týden ekologické výchovy studentů BiS třetího ročníku VG.

Pod vedením profesorů Tomáše Barančíka a Michala Hrstky, se na 35 studentů snažilo aplikovat teoretické vědomosti v praxi. Během prvního červnového týdne se každý den vydávali na nové lokality.

celý článek
 
J. W. Goethe: Nestačí vědět. Nestačí chtít. Je třeba konat.