Pilotování testů OSP Národních srovnávacích zkoušek

Datum: 25.10.2021
Kategorie: besedy a diskusní pořady

Maturitní třídy 4A+8OAB se v odpoledních hodinách zapojí do pilotování testů Obecných studijních předpokladů (OSP) Národních srovnávacích zkoušek (NSZ). Společnosti Scio poslouží tyto testy ke správné kalibraci ostrých testů NSZ, k nimž se maturanti přihlásí, pokud jim to pomůže v přijímacím řízení na VŠ. Pilotování je z pohledu studentů i školy zdarma, škola i každý student obdrží informaci, jakého percentilu v OSP dosáhl. Součástí zpětné vazby NEBUDE žádný rozbor chyb ani detailní protokol.
Pilotování OSP proběhne v učebně č. 78, kde se 7. hodinu sejde 8OB, 8. hodinu 8OA a 9. hodinu je vystřídá 4A. Pilotování zajišťuje pracovnice Scia.

Další události dne 25.10.2021

Růžena Merunková

Růžena Merunková (*21. 3. 1940), vynikající česká herečka, recitátorka a dabérka, absolvovala v roce 1957.

Kongres historiků

1. duben 1903

Začal mezinárodní kongres historiků v Římě. Čestným předsedou byl zvolen Theodor Mommsen.